TANEXPOنمایشگاه مقالات تشییع جنازه و قبرستان

TANEXPOنمایشگاه مقالات تشییع جنازه و قبرستان

TANEXPO نمایشگاهی است با تمرکز بر خدمات تشییع جنازه، از جمله مقالاتی در مورد دسته های تشییع جنازه و گورستان ها. این رویداد در بولونیا، ایتالیا، در مرکز نمایشگاهی بولونیا از 4 آوریل تا 6 آوریل 2024 برگزار خواهد شد. در آن مقالاتی در رابطه با شیوه های تشییع جنازه، از جمله مراسم تشییع جنازه و گورستان ها ومعر فی شهربلونیا ایتالیا وهمچنین تاریخ برگزاری نمایشگاه اشاره می شود

TANEXPO بولونیا


TANEXPO نمایشگاه بین المللی سالانه صنعت تشییع جنازه و گورستان است که در بولونیا در مرکز نمایشگاهی معروف بولونیا برگزار می شود. به عنوان یک رویداد B2B، ما خود را به عنوان یک مرکز بین المللی برای رویدادها و روندهای صنعت تثبیت کرده ایم. این رویداد که توسط BEXPO srl سازماندهی شده است، متخصصان را از طیف گسترده ای از بخش ها، از جمله خانه های تشییع جنازه، کارکنان گورستان، عمده فروشان، کارگران سنگ مرمر، شرکت های شهرداری و سازمان های دولتی گرد هم می آورد.

محل اقامت خود را رزرو کنید
درست


این نمایشگاه بستری برای نمایش محصولات و خدمات مختلف خواهد بود. اینها شامل شیشه های هنری، اتاق های تدفین، تجهیزات گورستان، تابوت ها، تجهیزات سوزاندن سوزان، چاپ دیجیتال و سه بعدی، مومیایی کردن، گل ها، لوازم تشییع جنازه، جواهرات، نعش کش، و تزئینات یادبود است.
موضوعات مرتبط را بررسی کنید
کارگردان

قرار گرفتن در معرض بیماری

بولونی

قرار گرفتن در معرض بیماری

نمایشگاه مو در ایتالیا برگزارمی شود

یکی از نکات برجسته این نمایشگاه، جوایز TANEXPO است، مسابقه ای که استعدادهای برجسته و نوآورترین شرکت ها را در مقوله هایی مانند کیفیت و طراحی، ارتباطات، پایداری محیطی، بهترین تجربه غرفه و نوآوری شناسایی می کند. علاوه بر این، TANEXPO رویدادهای آموزشی، سمینارها و کنفرانس های مختلفی را توسط کارشناسان ایتالیایی و خارج از کشور برگزار می کند.

TANEXPO همچنین به عنوان ویترینی برای فناوری های پیشرفته برای دیجیتالی کردن صنعت عمل خواهد کرد که در منطقه فنی TANEXPO به نمایش گذاشته خواهد شد. این نمایشگاه عمدتاً با حضور متخصصان در بخش تشییع جنازه و گورستان برگزار می شود و روابط نزدیکی با بولونیا و ایتالیا دارد، کشوری که به دلیل مهارت و کیفیت طراحی مشهور است.

این نمایشگاه چیزی بیش از یک مکان برای معاملات و ارتباطات تجاری است. همچنین منبع الهام و به اشتراک گذاری دانش است. ما یک تجربه منحصر به

فرد و هیجان انگیز را برای هر کسی که علاقه مند به کیفیت، آموزش، نوآوری و صنعت است، ارائه می دهیم. مرکز نمایشگاهی BolognaFiere که به

راحتی در دسترس و مجهز است، مکان ایده آل برای این رویداد صنعتی خاص است. TANEXPO به مدت سه روز از پنجشنبه 4 تا شنبه 6 آوریل برگزار می شود. در آوریل  .4/4/2024 در بولونیا برگزار خواهد شد.

درباره نمایشگاه

TANEXPO 2024 (نمایشگاه) از 4 تا 6 آوریل 2024 در BolognaFiere – نمایشگاه و نمایشگاه تجاری بولونیا، بولونیا، ایتالیا برگزار می شود. این نمایشگاه که هر دو سال یک بار برگزار می شود، رویداد امضای صنعت تشییع جنازه و گورستان است.

در این نمایشگاه طیف وسیعی از محصولات و خدمات مرتبط با صنعت تشییع جنازه و گورستان از جمله لوازم تشییع جنازه، محصولات یادبود و لوازم قبرستان ارائه خواهد شد. این یک فرصت عالی برای خانه های تشییع جنازه، اپراتورهای گورستان و دیگر متخصصان صنعت برای شبکه سازی و ایجاد روابط با غرفه داران بر اساس مشخصات محصول است. می خواهید نمایشگاه داشته باشید؟

نمایه های نمایشگاهی شامل طراحی خانه تدفین، زیورآلات تشییع جنازه، هنر برنزی، اشیاء تشییع جنازه و قبرستان، تجهیزات گورستان، نعش انداز، تابوت و تابوت، لباس حرفه ای، گل، تجهیزات سوزاندن سوزان، تابلوها و قاب های سرامیکی، نمای داخلی تابوت بر اساس سنگ مرمر است.

ظروف حکاکی شده، دستگیره و مهر، اقلام مرمر و گرانیت، اتاقک های تدفین، لوازم بهداشتی و سخت افزار، چاپ و سفال.

معرفی شهر بلونیا ایتالیا

شهر بلونیا پایتخت و بزرگترین شهر منطقه امیلیا-رومانیا در شمال ایتالیا است . این شهر هفتمین شهر پرجمعیت در ایتالیا است که در قلب یک منطقه شهری که حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد قرار گرفته است .

شهر بلونیا که از شهر های قدیمی کشور ایتالیا به حساب می آید به برج ها و کلیسا های خود مشهور است . مکان قدیمی ترین دانشگاه دنیا ( دانشگاه بلونیا ) که در سال 1088 میلادی تاسیس شده است و یک انتخاب ایده آل برای دانشجویان تحصیل در ایتالیا محسوب می شود. در این شهر بزرگ و ثروتمند ایتالیا قرار گرفته است . شهر بلونیا در سال 2000 میلادی پایتخت فرهنگی اروپا و در سال 2006 شهر موسیقی یونسکو اعلام شد .

شهر بولونیا از مهمترین بخش های کشاورزی، صنعتی، مالی و حمل و نقل ایتالیا است که دفتر مرکزی بسیاری از شرکت های بزرگ مکانیکی، الکترونیکی و مواد غذایی و همچنین یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری دائمی در اروپا در این شهر قرار دارد . بولونیا جزئ 5 شهر اول کشور ایتالیا بر اساس رشد اقتصادی رده بندی شده است .در نتیجه، بولونیا یکی از ثروتمندترین شهرهای ایتالیا است که اغلب به عنوان یکی از شهرهای برتر در کیفیت زندگی کشور رتبه بندی شده است .

آب و هوای و جغرافیای شهر بلونیا ایتالیا

شهر بولونیا در شمال ایتالیا در پایه کوه های آپنین واقع شده است که مرتفع ترین نطقه این شهر 1945 متر از سطح دریا فاصله دارد .

در بولونیا (Bologna) که پایتخت منطقه امیلیا-رومانیا است  زمستان ها کاملا سرد و مرطوب هستند، در حالی که تابستان گرم و خشن است. دما متوسط ماهانه از 3 درجه سانتی گراد (37.5 درجه فارنهایت) در ماه ژانویه تا 24.5 درجه سانتی گراد (76 درجه فارنهایت) در ماه ژوئیه متفاوت است .

TANEXPOنمایشگاه مقالات تشییع جنازه و قبرستان

بارش باران در شهر بولونیا  متوسط . این مقدار در سال به 670 میلیمتر (26.4 اینچ) میرسد.  باران در طول سال به نسبت خوبی توزیع می شود، هرچند در فصل بهار و پاییز بارش های بیشتری نسبت زمستان و تابستان وجود دارد .

بهترین زمان برای بازدید از بولونیا بهار و اوایل تابستان است، به خصوص از اواسط آوریل تا اواسط ماه ژوئن. ماه سپتامبر نیز یک ماه خوب برای بازدید از شهر بلونیا است هرچند در این ایام نیز روزهای بارانی وجود دارند .

اقتصاد شهر بلونیا ایتالیا

بولونیا یکی از شهر های ثروتمند و صنعتی کشور ایتالیاست که تاثیر زیادی در اقتصاد این کشور داشته است . عمده فعالیت های اقتصادی شهر بلونیا در حیطه های محصولات کشاورزی ، ماشین آلان صنعتی ، انرژی ، خودرو ( شرکت های لامبورگینی و دوکاتی ) کفش ، پارچه ، مواد شیمیایی ، چاپ و نشر و … است . شهر بلونیا حدود 35 میلیارد یورو در سال تولید ناخالص داشته است که از بالاترین مقادیر تولید ناخالص در کشور ایتالیاست .

به طور خاص، بولونیا به عنوان “دره بسته بندی” شناخته می شود،  نامگذاری ایی که به خاطر تعداد بالای شرکت های متخصص در تولید ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک مشهور انجام شده است . علاوه بر این، بولونیا به خاطر شبکه گسترده آن تعاونی ها شناخته شده است .

منطقه Fiera  در بولونیا یکی از بزرگترین مراکز نمایشگاهی در اروپا است و بیش از 375000  متر مربع وسعت دارد .این نمایشگاه بین المللی سالانه متمرکز بر بخش خودرو (نمایشگاه خودرو بولونیا)، سرامیک برای صنعت ساختمان (نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ) و صنایع غذایی است.

جاذبه های توریستی شهر بلونیا ایتالیا

شهر بلونیا که از قدیمی ترین شهر های ایتالیا است دارای جذابیت های توریستی زیادی است که تعدادی از آنها در این مطلب معرفی شده است :

کلیسای سنت پتریوسوس : ساخت این کلیسا به سال 1390 میلادی بازمیگردد .

کلیسای سنت استفان : کلیسای سنت استفان از قدیمی ترین کلیساهای شهر بولونیا است که بین قرن 10 تا 13 میلادی ساخته شده است .

برج کج بولونیا : گرچه مشهور ترین برج کج دنیا برج پیزا در استان توسکانی ایتالیا است اما شهر بولونیا نیز دارای یک برج کج است . بولونیا دارای یک جفت برج کنار هم است که یکی از آنها به سمت برج دیگر کج شده است

غذاهای بلونیا : شهر بولونیا یک شهر مشهور به منظور غذا های آن است که یکی از دلایل اصلی گردشگران برای سفر به این شهر است

تئاتر آناتومی بلونیا  (Archiginnasio)

کلیسای سنت دومینیک : کلیسای 800 ساله که در قرن 12 میلادی ساخته شده است .

موزه باستان شناسی بلونیا (Museo Civico Archeologico )

حمل و نقل در شهر بلونیا ایتالیا

ایستگاه راه آهن بولونیا یکی از مهم ترین مراکز قطار ایتالیا به دلیل موقعیت استراتژیک این شهر به عنوان یک مسیر متقابل بین مسیرهای شمال-جنوب و شرق-غرب است. این مرکز بیش از 58 میلیون نفر در سال را جابجا می کند . این ایستگاه یک ایستگاه استراتژیک از لحاظ حمل و نقل ریلی است .

فرودگاه بین المللی Guglielmo Marconi شهر بلونیا هفتمین فرودگاه پر تردد کشور ایتالیا با هشت میلیون مسافر در سال است

این شهر همچنین توسط شبکه بزرگی از خطوط اتوبوس عمومی درون شهری ، که از سال 2012 تأسیس شده است، اداره می شود. همچنین سیستم راه آهن شهری بلونیا در حال توسعه است و یک شبکه تراموا نیز راه اندازی شده است .

متوسط ​​زمان صرف زمان سفر با حمل و نقل عمومی در بولونیا در یک روز 53 دقیقه است اما 9 درصد افراد بیش از 2 ساعت از این سیستم استفاده می کنند . میانگین زمانی که مردم در ایستگاه یا ایستگاه برای حمل و نقل عمومی صبر می کنند 12 دقیقه است، در حالی که 16 درصد از مردم  هر روز بیش از 20 دقیقه صبر می کنند. میانگین مسافت طی شده در یک سفر واحد حدود 4.5 کیلومتر است در حالی که 7 درصد بیش از 12 کیلومتر سفر می کنند .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *