INTERBUILDEXPOنمایشگاه بین المللی ساختمان و معماری در اوکراین

INTERBUILDEXPOنمایشگاه بین المللی ساختمان و معماری در اوکراین

درباره نمایشگاه


InterBuildExpo – ماسک بولشوی
نمایشگاه بزرگ Vistaka Interbuild Expo مهمترین سایت ساخت و ساز برای همه اوکراینی ها است، یعنی 100٪ مخاطبان. این ملخ در سال 1994 از سنگ ساخته شده و دارای بالاست جدید نصب شده است. InterBuildExpo یک نمایشگاه سه بخش تعاملی معلم برای ارائه کنندگان است تا فناوری خود را به نمایش بگذارند و به معلمان نحوه استفاده از برنامه و طراحی را نشان دهند. آقای Choricino اشاره کرد که ظرف چهار روز تحویل به مرکز Bidivnog خواهد شد. کجا باید بنویسمش؟

ما اطلاعات زیادی در مورد Inter Build Expo 2018 از سراسر اروپا برای شما ارسال خواهیم کرد!
این برنامه رایگان منحصر به فرد دارای بیش از 40 متخصص است و فرمت های ویدیویی بر اساس شمارنده اصلی تقسیم بندی می شوند. این سازمان مسئول ارتباطات شماست. لطفا توجه داشته باشید که InterBuildExpo آخرین اطلاعات را ارائه می دهد. بیایید با برنامه نویسی شروع کنیم.

InterBudExpo، معتبرترین نمایشگاه ساخت و ساز در اوکراین که از سال 1994 شناخته شده است، در سال 2014 با نام تجاری جدید InterBuildExpo وارد شد و ماهیت نوآورانه و موقعیت پیشرو آن را تأیید کرد. در سال 2013، 780 شرکت از 17 کشور در این نمایشگاه شرکت کردند. این نمایشگاه با حضور 28590 بازدیدکننده برگزار شد. InterBuildExpo مهم ترین رویداد حرفه ای در زمینه ساخت و ساز و معماری، بهسازی مسکن، توسعه و نوسازی پروژه و بستر اصلی برای بحث در مورد موضوعات مبرم در بخش ساخت و ساز در اوکراین است. این نمایشگاه روندها و بردارهای توسعه را برای سال آینده مشخص خواهد کرد.

تمامی آخرین فناوری ها و مصالح موجود در بازار ساخت و ساز در سه سالن شامل 28000 متر مربع فضای باز به نمایش گذاشته می شود. InterBuildExpo طیف گسترده ای از رویدادهای موضوعی و نمایشگاه های مرتبط را به غرفه داران و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. هنگام سازماندهی نمایشگاه ها، اصل تقسیم واضح به مناطق اتخاذ شد.

اینتربیلد اکسپو یک نمایشگاه تجاری است که به صنعت ساخت و ساز و همچنین محصولات و خدمات در دسته بندی هایی مانند:

نما، سقف، عایق
پروژه ها، ساخت و ساز، تعمیرات
سیستم های نظارتی و امنیتی
در، درب. ماشین سیستم پنجره
سفال و لوازم حمام
نمایشگاه ClimatTech: تهویه مطبوع، سیستم های انرژی کارآمد، انرژی های تجدید پذیر
کف، کاغذ دیواری، گچ، رنگ
داخلی، دکوراسیون، نورپردازی
ابزار برق و تجهیزات الکتریکی
درب و سخت افزار درب
تکنولوژی ساخت و ساز، مواد، تجهیزات، ماشین آلات و حمل و نقل
فضای سبز، محوطه سازی، لوازم باغبانی

نمایشگاه Interbuild 2024


InterBuildExpo برترین رویداد ساخت و ساز سال است. InterBuildExpo، بزرگترین رویداد ساخت و ساز جهان، هر ساله برگزار می شود. وبینار: “تعهد اروپا به ساختن آینده ای پایدار و فراگیر.” Irontrade روند مواد نیمه شفاف را راه اندازی می کند.

در سال های آینده کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. کیفیت ساخت سفارش یک کیت دعوتنامه نمایشگاه های تجاری حرفه ای مکانی برای نوآوری است.

دکوراسیون داخلی. سبک سرامیکی لوله سنگ. InterBuildExpo، نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز اوکراین، سالانه بیش از 1000 برند و بیش از 30000 بازدیدکننده را به خود جذب می کند.

INTERBUILDEXPOنمایشگاه بین المللی ساختمان و معماری در اوکراین

از سال 1994، این نمایشگاه یک رویداد بزرگ در صنعت بوده است. InterBuildExpo شامل سه غرفه است که تمام جنبه های ساخت و ساز را پوشش می دهد. همچنین شامل پلتفرم های تعاملی مانند سمینارهای محصول و فناوری، ارائه ها و نمایش ها می شود. این رویداد چهار روزه هر سال در اواخر ماه مارس در اوکراین برگزار می شود.

در 27 فوریه 2025ساعت 10 صبح، وبینار “تعهد اروپا به ساختن آینده ای پایدار و فراگیر” به عنوان بخشی از InterBuildExpo برگزار می شود. بیشتر بدانید

ما میزبان یک وبینار در InterBuildExpo FSC اوکراین در 27 اکتبر 2025ساعت 10 صبح خواهیم بود.

Irontrade روند مواد شفاف را تعیین می کند. Irontrade در حال ایجاد گرایش مواد شفاف در ساخت و سازهای تجاری و مسکونی است. بیشتر بدانید.

Irontrade در حال ایجاد گرایش در مواد شفاف برای ساخت و سازهای تجاری و مسکونی است. قبل از

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *