نمایشگاه سنگ تهران 1403

نمایشگاه سنگ تهران 1403

نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی، ماشین آلات معدنی و تجهیزات مربوطه در تهران یک رویداد مهم صنعتی و تجاری در ایران است. این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های شهر آفتاب ودر تاریخ 2024  برگزار می شود،نمایشگاه سنگ تهران یکی از باشکوه ترین نمایشگاه ایران در سال 1403 خواهد بود.

جنبه های مختلف صنعت سنگ، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه را به نمایش می گذارد. این رویداد با هدف تقویت همکاری های اقتصادی داخلی و بین المللی در صنعت سنگ، ترویج رقابت سالم داخلی و بین المللی، تبادل دانش فنی، انتقال فناوری، ارتقاء ارتباطات بین المللی، گسترش نرم افزار، خدمات فنی و مهندسی مرتبط با سنگ و تمرکز برگزار می شود. در مورد توسعه اطلاعات و ارائه آموزش عمومی به غرفه داران و بازدیدکنندگان.

این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از شرکت‌کنندگان و محصولات از جمله تولیدکنندگان سنگ‌های ساختمانی، بازرگانان و صادرکنندگان سنگ‌های ساختمانی، شرکت‌های تجهیزات معدنی و استخراج، شرکت‌های تولید کننده مصالح ساختمانی، تولیدکنندگان محصولاتی مانند پله‌ها، پنجره‌ها و کف‌سازی از سنگ‌های ساختمانی را در بر می‌گیرد.

و سازندگان تجهیزات و ماشین آلات معدن. این رویداد همچنین بر اهمیت ادغام معیارهای زیست‌محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) در پورتفولیوها برای جذب سرمایه‌گذاران جدید تاکید می‌کند و بر سرمایه‌گذاری پایدار به عنوان تغییردهنده بازی در صنعت تاکید می‌کند.

در مجموع، نمایشگاه سنگ تهران به عنوان بستری برای فعالان صنعت برای نمایش محصولات خود، تبادل دانش، کشف فرصت های تجاری و کمک به رشد و توسعه صنعت سنگ در ایران و فراتر از آن عمل می کند.

برگزاری چهاردهمین دوره نمایشگاه سنگ تهران

برگزاری چهاردهمین دوره نمایشگاه سنگ تهران در سال 1403 در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران انجام شد. این نمایشگاه بین‌المللی شامل سنگ‌های ساختمانی، معدن، ماشین‌آلات، و تجهیزات مربوطه بود.

این رویداد فرصتی برای آشنایی با صنعت سنگ در ایران بود. در این نمایشگاه، علاوه بر نمایش سنگ‌های طبیعی، ماشین‌آلات، مواد مصرفی، و خدمات مرتبط با صنعت سنگ نیز به نمایش گذاشته شد. این رویداد فرصتی بود تا فعالان صنعت سنگ با آخرین فناوری‌ها و محصولات مرتبط با این صنعت آشنا شوند و ارتباطات تجاری برقرار کنند.

کاربرد نمایشگاه سنگ تهران

نمایشگاه سنگ تهران به عنوان سکوی قابل توجهی برای صنعت سنگ در ایران است و میزبان سه نمایشگاه نسبتاً مهم سنگ در مکان‌های مختلف اصفهان، محلات و تهران است. این نمایشگاه ها نقش مهمی در نمایش و ترویج جنبه های مختلف صنعت سنگ از جمله تولید، فرآوری و تجارت دارند. نمایشگاه سنگ تهران که یک رویداد بین‌المللی است،

ارتباط بین بخش‌های مختلف صنعت را تسهیل می‌کند، نوآوری را ترویج می‌کند و فضایی را برای شبکه‌سازی بین تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان، تجار، دانشجویان و متخصصان فراهم می‌کند

کاربرد اصلی نمایشگاه سنگ تهران در توانایی آن برای تقویت رشد، افزایش تولید، تشویق نوآوری و ایجاد ارتباطات ارزشمند در صنعت سنگ است که در نهایت به توسعه و پیشرفت بازار سنگ‌های طبیعی کمک می‌کند.

 مزایایی برگزاری نمایشگاه سنگ تهران

از مزایای برگزاری نمایشگاه سنگ تهران می‌توان به ایجاد بستری برای نمایش آخرین دستاوردهای شرکت‌های صنعت سنگ، تسهیل تعامل بین متخصصان صنعت، ترویج ابزار و محصولات ایرانی، افزایش شناخت برند، فرصت‌های بازاریابی، پرورش نوآوری و ایجاد فضا اشاره کرد.

برای ایجاد شبکه بین سهامداران مختلف مانند تاجران، مصرف کنندگان، تولیدکنندگان، دانشجویان و دانشگاهیان. علاوه بر این، این نمایشگاه به عنوان یک کاتالیزور برای پیشرفت، بهبود تولید، و نمایش پتانسیل کامل و دستاوردهای گروه های صنعت سنگ در طول یک سال کاری عمل می کند

. این رویداد همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی برای غرفه داران، برگزاری مسابقات عکاسی با نمایش پروژه های سنگ برجسته، برگزاری مسابقات طراحی با جوایز طراحان برتر، ارائه یارانه به استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در بخش سنگ برای معرفی محصولات و خدمات نوآورانه خود و اجرای شهری کمپین های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی برای تبلیغ نمایشگاه.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *