نمایشگاه بین‌المللی سنگ ویتوریا برزیل: دروازه‌ای به دنیای سنگ‌های طبیعی

نمایشگاه بین‌المللی سنگ ویتوریا برزیل: دروازه‌ای به دنیای سنگ‌های طبیعی


30 ژانویه تا 1فوریه 2025 | Centro de Eventos Carapina، سارا، برزیل


4 روز، 700 غرفه دار، فرصتی بی نظیر برای:


آشنایی با جدیدترین محصولات و فناوری ها: به عنوان بزرگترین نمایشگاه سنگ مرمر و گرانیت در آمریکای لاتین، ویتوریا پیشگام در معرفی نوآوری های صنعت سنگ های طبیعی است

.
ارتقا دانش و مهارت های خود: برنامه های آموزشی جامع نمایشگاه توسط متخصصان برجسته صنعت ارائه می شود و به شما کمک می کند تا در دنیای رقابتی امروز پیشرو باشید.
گسترش شبکه ارتباطی خود: این نمایشگاه فرصتی عالی برای برقراری ارتباط با همکاران، مشتریان و شرکای تجاری جدید از سراسر جهان است.
کسب ایده های جدید و الهام گرفتن: ویتوریا با گردهم آوردن طیف وسیعی از متخصصان، طراحان و معماران، فضایی خلاقانه برای تبادل ایده ها و الهام گرفتن از جدیدترین روندها را فراهم می کند.
چه کسانی باید در نمایشگاه سنگ ویتوریا شرکت کنند:
متخصصان صنعت سنگ: این نمایشگاه فرصتی ایده آل برای ارتقای دانش، تبادل تجارب و یافتن راه حل های جدید برای چالش های صنعت است.
معماران، طراحان و پیمانکاران: ویتوریا طیف وسیعی از محصولات و خدمات را ارائه می دهد که به شما در خلق فضاهای زیبا و منحصر به فرد کمک می کند.


مالکان خانه و مشاغل: با جدیدترین محصولات و روندها در زمینه سنگ های طبیعی آشنا شوید و بهترین انتخاب را برای منزل یا محل کار خود داشته باشید.
چرا نمایشگاه سنگ ویتوریا؟
دسترسی به طیف وسیعی از محصولات: بیش از 700 غرفه دار از سراسر جهان جدیدترین محصولات و نوآوری های خود را در معرض دید شما قرار می دهند.
برنامه های آموزشی جامع: با شرکت در سمینارها، کارگاه های آموزشی و جلسات پنل تخصصی، دانش و مهارت های خود را ارتقا دهید.
فرصت های بی نظیر برای شبکه سازی: ویتوریا با میزبانی رویدادهای مختلف، فضایی مناسب برای برقراری ارتباط و ایجاد روابط تجاری جدید فراهم می کند.
تجربه ای الهام بخش: از جدیدترین روندها در صنعت سنگ های طبیعی آگاه شوید و ایده های جدیدی برای پروژه های خود بدست آورید.


نکاتی برای برجسته تر شدن:


از تصاویر و ویدئوهای جذاب در تبلیغات خود استفاده کنید.


بر روی مزایای شرکت در نمایشگاه سنگ ویتوریا برای مخاطبان خود تمرکز کنید.


از طریق رسانه های اجتماعی و سایر کانال های بازاریابی، به طور فعال رویداد را تبلیغ کنید.


برای جذب مخاطبان بیشتر، پیشنهادات و تخفیف های ویژه ارائه دهید.


با شرکت در نمایشگاه سنگ ویتوریا، می توانید به دنیای نوآوری در صنعت سنگ های طبیعی قدم بگذارید و فرصت های جدیدی برای کسب و کار خود ایجاد کنید.


علاوه بر موارد ذکر شده:


تاریخچه نمایشگاه: ویتوریا از سال 1989 برگزار می شود و به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه های سنگ در جهان شناخته شده است.
مکان: سارا به دلیل معادن سنگ مرمر و گرانیت خود مشهور است و ویتوریا در Centro de Eventos Carapina، مکانی مدرن و مجهز در این شهر برگزار می شود.
جاذبه های گردشگری: برزیل کشوری با جاذبه های گردشگری فراوان است. می توانید از فرصت حضور در نمایشگاه سنگ ویتوریا برای بازدید از این جاذبه ها نیز استفاده کنید.

هزینه ثبت نام: بسته به نوع بلیط و زمان ثبت نام شما متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت نمایشگاه مراجعه کنید.
اقامت: گزینه های مختلف اقامتی در سارا موجود است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت نمایشگاه سنگ ویتوریا مراجعه کنید.
حمل و نقل: سارا با هواپیما، قطار، اتوبوس و ماشین قابل دسترسی است.

نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل
نمایشگاه بین المللی سنگ مرمر و گرانیت
سرا، اسپریتو سانتو (برزیل)
Carapina Centro de Eventos

نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های بین‌المللی سنگ مرمر و گرانیت است که در شهر سرا، اسپریتو سانتو در کشور برزیل برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در مرکز رویدادهای Carapina Centro de Eventos از تاریخ 2025/01/30 برگزار می‌شود و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

این رویداد فرصتی عالی برای آشنایی با آخرین تکنولوژی‌ها و روند‌های صنعت سنگ مرمر و گرانیت است و شرکت در آن، فرصتی برای معرفی و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات در این زمینه خواهد بود.

اگر علاقه‌مند هستید، می‌توانید این نمایشگاه را برای آشنایی بیشتر با صنعت سنگ ویتوریا برزیل، به دست آوردن ایده‌های جدید و برقراری ارتباط با افراد فعال در این صنعت، در نظر بگیرید

نمایشگاه بین‌المللی سنگ ویتوریا برزیل: دروازه‌ای به دنیای سنگ‌های طبیعی
نمایشگاه سنگ ویتوریا 2025

نمایشگاه سنگ ویتوریا از 30 ژانویه تا 1 فوریه 2025 در ویتوریا برگزار می شود برگزار می شود ، و نمایشگاهی برای اخبار شرکت های برزیلی و بین المللی ارائه خواهد شد. تزیین. . . این نشان می دهد.
سوالات متداول

نمایشگاه های سنگ در ویتوریا چه زمانی برگزار می شود؟
آخرین نمایشگاه سنگ ویتوریا از 30 ژانویه تا 2 فوریه 2024 در ویتوریا برگزار شد و نمایشگاه بعدی در ژانویه 2025 برگزار خواهد شد. نمایشگاه سنگ ویتوریا در کجا برگزار می شود؟
نمایشگاه سنگ ویتوریا در Pavilhão de Carapina، Rodovia do Contorno – BR 101 Norte، ویتوریا، برزیل برگزار می شود. سایر نمایشگاه های جواهرات در ویتوریا
در نمایشگاه سنگ ویتوریا چه چیزی به نمایش گذاشته شده است؟
در نمایشگاه سنگ ویتوریا، نشست هایی با غرفه داران ملی و بین المللی برنامه ریزی شده است.


امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *