CEVISAMAنمایشگاه بین المللی سرامیک، سطوح روکش صنعت

https://maramo.ir/cevisama%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%84%d9%84%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c%da%a9%d8%8c-%d8%b3%d8%b7%d9%88%d8%ad-%d8%b1%d9%88%da%a9/

CEVISAMA
نمایشگاه بین المللی سرامیک، سطوح روکش صنعت ساختمان، لوازم بهداشتی، یراق آلات، مواد اولیه، لعاب، فریت و ماشین آلات

Ceramitech نمایشگاه بین المللی پیشرو در صنعت سرامیک است. این مکان ایده آل برای جمع آوری اطلاعات در مورد راه حل های نوآورانه و روندهای فعلی است. نمایشگاه تجهیزات سرامیک محل تجمع تولیدکنندگان، کاربران و دانشمندان برجسته است.

اینجا همه چیز حول محور مواد آینده نگر می چرخد. مروری جامع بر صنعت سرامیک تاریخ برگزاری نمایشگاه از سال 2025/02/26به مدت 5روز است.
سرامیتک کل طیف صنعت سرامیک را پوشش می دهد.

بازدید از Ceramitec به شما بینشی در مورد بازار می دهد و به شما کمک می کند در مواقع سختی اقتصادی عبور کنید. در اینجا ما جدیدترین نوآوری ها و آخرین تجهیزات صنعت سرامیک و سایر صنایع را ارائه می دهیم.

به لطف نمایشگاه های بین المللی، می توانید مخاطبین مناسبی برای مذاکرات آینده نگر و قراردادهای تجاری آتی پیدا کنید. در گفتگو با تصمیم گیرندگان
Ceramitec بستری برای برقراری ارتباط با بازیگران اصلی صنعت فراهم می کند.

در اینجا فرصتی برای گفتگوهای معنادار، ایجاد روابط مهم و شروع پروژه های جدید دارید. Ceramitech به عنوان یک محل گردهمایی صنعت بین المللی، فرصت های ایده آلی را برای حفظ و گسترش شبکه های موجود ارائه می دهد.
مشکلی دارید؟راه حل!
در این زمان‌های نامطمئن، Ceramitech بازار را هدایت می‌کند و به عنوان فشارسنج روندها عمل می‌کند. در مواجهه با چالش های بسیاری که در حال حاضر صنعت سرامیک با آن مواجه است،

غرفه داران سرامیتک راه حل های فوری ارائه می دهند. خواه کربن زدایی، دیجیتالی شدن، بهره وری انرژی یا فناوری سبز، Ceramitech پاسخ های مناسبی را به همه پیشرفت های فعلی ارائه می دهد. بهترین موضوعات – بهترین سخنرانان
این برنامه کنفرانس بر روی مسائل جاری صنعت تمرکز دارد و راه حل هایی را ارائه می دهد.

بر تمام جنبه های سفالگری تأکید دارد. همه چیز در اینجا حول آخرین موضوعات، گرایش ها و چالش های صنعت می چرخد، از جمله تولید مواد افزودنی، سرامیک های خاک رس سنگین، متالورژی پودر، و سرامیک های صنعتی. برنامه کنفرانس همیشه موضوعات بین صنعتی آینده، پیشرفت ها و اکتشافات جدید را نشان می دهد. پیشنهاداتی برای استعدادهای جوان
از سوی دیگر، کمبود نیروی کار واجد شرایط وجود دارد. از طرفی زمینه های فعالیت و فرصت های شغلی هیجان انگیز است. CareerDay Ceramitec چندین گزینه هدفمند برای شروع یا برداشتن گام بعدی در حرفه خود ارائه می دهد.

روز پایانی نمایشگاه به دانش‌آموزان، فارغ‌التحصیلان و کسب‌وکارها این فرصت را می‌دهد تا از طریق طیف گسترده‌ای از ارائه‌ها و بحث‌ها درباره گذار از تحصیل به زندگی کاری بیشتر بیاموزند.

والنسیا (اسپانیا)

والنسیا، یک comunidad autónoma (جامعه خودمختار) در شرق اسپانیا. این منطقه شامل کاستیل، والنسیا و آلیکانته است. این جامعه خودمختار منطقه طولانی و باریکی را در امتداد یک محور نامنظم شمال به جنوب در امتداد دریای مدیترانه در شرق اشغال می کند.

از شمال با کاتالونیا، از شمال شرقی با آراگون، از غرب با کاستیا-لامانچا و از جنوب با جامعه خودمختار مورسیا همسایه است.

جامعه خودمختار والنسیا با قانون خودمختاری 1 ژوئیه 1982 تأسیس شد. دولت آن متشکل از یک شورای اجرایی به ریاست رئیس جمهور و یک نهاد قانونگذاری تک مجلسی است. پایتخت والنسیا است.

مساحت: 8979 مایل مربع (23255 کیلومتر مربع). فوت کردن، دمیدن. (2007 برآورد) 4,885,029. جغرافیا

والنسیا، اسپانیا
دشت ساحلی در سمت مدیترانه از جامعه خودمختار آن را به جزایر ایبری در غرب و مهد جزیره Beartane متصل می کند. چشم انداز کوه های غربی به شدت فرسایش یافته و از باران های شدید و به دنبال آن دوره های طولانی خشکسالی رنج می برد.

بیشتر منطقه از چمن پاک شده است. تپه های جنوبی ترین استان آلیکانته تضاد شدید بین دشت های ساحلی و مناطق کوهستانی جامعه خودمختار والنسیا را ملایم می کند. بزرگترین رودخانه در جامعه خودمختار، رودخانه سگورا، به شرق استان آلیکانته می ریزد.

این جامعه خودمختار از آب و هوای مدیترانه ای با زمستان های بارانی و معتدل برخوردار است. زمستان های داخل کشور حتی سخت تر است. بارندگی سالانه کم و بین 400 تا 500 میلی متر است و غنای کشاورزی دشت ساحلی مبتنی بر آبیاری فشرده است.

بارندگی سالانه از 17 اینچ (430 میلی متر) در Castellón تا 11 اینچ (280 میلی متر) در اطراف Elche متغیر است. تعداد ماه های بدون باران از شمال به جنوب افزایش می یابد. از زمان اشغال مسلمانان (1238-714)، سواحل پرجمعیت بود و زمین های کشاورزی غنی منطقه به مزارع کوچک یا مینی فوندیوها تقسیم شد. صاحبان Minifundio یک طبقه متوسط ​​روستایی را تشکیل می دهند

که از طریق ازدواج و تحرک اجتماعی با طبقه متوسط ​​شهری پیوند نزدیک دارند. جمعیت به طور فزاینده ای در شهرهای ساحلی متمرکز می شود و والنسیا را به یکی از بزرگترین شهرهای اسپانیا تبدیل می کند.

توسعه زیرساخت های شهری همگام با رشد شهری نبوده است و گسترش شهری دسترسی به زمین های کشاورزی غنی که آن را احاطه کرده است محدود کرده است. آبیاری فشرده این جامعه خودمختار را به یکی از غنی ترین مناطق کشاورزی در حوزه مدیترانه تبدیل کرده است

که مزارع انفرادی بین دو تا چهار محصول نقدی سالانه تولید می کنند. یک چهارم زمین های زیر کشت آبی است و محصول اصلی پرتقال و برنج است. کشت گسترده پرتقال در پایان قرن نوزدهم آغاز شد،

نمایشگاه بین المللی سرامیک، سطوح روکش صنعت ساختمان

زمانی که حمل و نقل ریلی محصولات والنسیا را به بازارهای اروپایی باز کرد. با این حال، اسرائیل، الجزایر و آفریقای جنوبی از آن زمان سهم والنسیا از بازار جهانی پرتقال را کاهش داده اند. شالیزارها وسیع هستند.

و بازدهی بسیار بالایی دارند، بنابراین اغلب تولید بیش از حد اتفاق می افتد. یک سوم زمین های زیر کشت، زمین های خشک است که در آن انگور و بادام سنتی مدیترانه ای کشت می شود. تعاونی های زیادی در این زمینه ایجاد شده است.


Alquería یک خانه مزرعه سنتی بورژوازی است که از سنگ با راهروی مرکزی و یک حیاط سرپوشیده در پشت اتاق نشیمن ساخته شده است که با گاری قابل دسترسی است. محصولات در طبقه بالا نگهداری می شوند.

مزرعه باراکا، فقیرترین کشاورز، از نی و خشت با سقف کاهگلی ساخته شده است. ساختار تولید شبیه به بخش کشاورزی است و تولید معمولاً در دست خرده مالکانی است

که طیف وسیعی از کالاهای مصرفی مانند مبلمان، آب نبات، کفش، کالاهای چرمی، پلاستیک و اسباب بازی را تولید می کنند. کارخانه ها به طور گسترده توزیع شده اند، اما در مناطق شهری والنسیا، Castellón de la Plana، Alcoy، Elche، Elda، Ontiniento و Sagunto متمرکز هستند. شهر والنسیا خانه چندین کارخانه بزرگ خودروسازی و متالورژی است.

برای دسترسی به محتوای انحصاری به Britannica Premium بپیوندید. اکنون مشترک شوید
بخش خدمات منطقه به خوبی توسعه یافته است و سهم بزرگی از تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص می دهد و نیروی کار متناسبی را به کار می گیرد. گردشگری به طور قابل توجهی رشد کرده است،

اگرچه به طور نابرابر توزیع شده است، و آلیکانته را نسبت به سایر استان های جامعه خودمختار ترجیح می دهد. زبان کاتالانی به طور سنتی یک زبان بورژوایی است و انواع والنسیا از قرن پانزدهم شناخته شده است.

نویسندگان اصلی والنسیا در اوایل قرن بیستم ویسنته بلاسکو ایبانز و گابریل میرو بودند. با این حال، هر دو نویسنده به زبان کاستیلی نوشتند.

بسیاری از جشن‌های مذهبی در آنجا برگزار می‌شود که بسیاری از آنها به یاد اشغال مسلمانان هستند. آنها جشنواره های گاتا و کاستلون را جشن می گیرند.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *