پنجاه و نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایتالیا- ورونا

پنجاه و نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایتالیا- ورونا 3-6 مهرماه 1403 در محل نمایشگاه های بین المللی شهر ورونا برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا یک رویداد جهانی معتبر براي صنعت سنگ هاي طبیعی است .ارایه زنجیره ارزش افزوده صتعت سنگ در شـاخه سـنگ هاي خام، نیمه فرآوري شده و مصنوعات سنگی، ماشین آلات فرآوري در معادن، سنگبري ها و کارگاه هاي تولید مصنوعات سنگی و امکانات نرم افزاري و سخت افزاري سنگ در معماري و طراحی است .

این نمایشگاه یک رویداد 4 روزه در حوزه کسب و کار ، ارتباطات، محصولات آموزشی در جهت ارتقا و توسعه زنجیره ارزش سـنگ طبیعی با ارایه محصـولات نیمه فرآوري شده بهمراه تکنولوژي هاي جدید، ملزومات فرآوري و آزمایش هایی در زمینه طراحی و معماري محسوب می شود.

همچنین مجری برگزاری نمایشگاه با همکاری انجمن سنگ ایتالیا جهت ایفای نقش استراتژیک و حساس در محصولات صنعت سنگ ایتالیا، جلسات B2B در حاشیه نمایشگاه سنگ ورونا در جهت اجرای این امر اقدام می کنند.

این نمایشگاه تجاری بین‌المللی نخستین بار در سال 1961 برپا شد و ابتدا تنها بازار ایتالیا را پوشش می‌داد. اما اکنون پس از شصت سال و اندی فعالیت به محل گردهمایی عرضه‌کنندگان و متقاضیان از سرتاسر جهان تبدیل شده و بدین ترتیب در تعیین روند کلی صنعت سنگ نقش پررنگی یافته است.

گستره محصولات ارائه شده در نمایشگاه سنگ ورونا عبارت است از: محصولات خام، نیمه تمام و نهایی، طراحی سنگ، محصولات شیمیایی، ساینده‌ها، ماشین آلات معدنی و فراوری و دیگر ابزارها و تجهیزات مرتبطی که می‌توانید در محل نمایشگاه نحوه کارکرد آن‌ها را مشاهده کنید.

این نمایشگاه هر سال در واپسین روزهای ماه سپتامبر و روزهای نخست اکتبر ( اوایل مهر) برگزار می‌گردد. هر دوره نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac به مدت چهار روز و به‌صورت هم‌زمان و هم‌مکان با نمایشگاه دکوراسیون و لوازم منزل ABITARE IL TEMPO برگزار می شود.

خانه معدن استان خراسان رضوی جهت برپایی پاویون سنگ ایران و اعزام هیئت تجاری در سال جاری اقدام نموده است.

لازم به ذکر است به هر واحد تولیدی به شرط استقرار در شهرکهای صنعتی تهران و اشتغال کمتر از ۱۰۰ نفر یارانه ای معادل ۲۵۰ میلیون تومان قبل از سفر از سوی شرکت شهرک های صنعتی استان مربوطه تعلق خواهد گرفت.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *