پاویون ایران در چهل و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان مجارستان

پاویون ایران در چهل و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان مجارستان

پاویون ایران در چهل و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان مجارستان، به همت خانه صنعت، معدن و تجارت برپا می‌شود. قرار است به دنبال برگزاری این نمایشگاه، کلینیک صنایع ساختمانی «ساخت ایران» در شهر بوداپست ایجاد شود.

با مجوز سازمان توسعه تجارت، خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، به عنوان متولی مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در اروپای شرقی و مرکزی با مرکزیت مجارستان و با هدف توسعه صادرات غیرنفتی کشور، دست‌اندرکار برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در چهل و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان مجارستان خواهد بود.

این نمایشگاه، به عنوان یکی از معتبرترین رویدادهای منطقه اروپای شرقی و مرکزی در صنعت ساختمان، بیش از 10 هزار بازدیدکننده تخصصی و ۵۰۰ شرکت نمایشگاهی از ۱۵ کشور جهان را به خود جلب کرده و در فضایی بالغ بر 20 هزار متر مربع برگزار می‌شود.

به دنبال برگزاری این نمایشگاه، کلینیک صنایع ساختمانی «ساخت ایران» در شهر بوداپست با استفاده از ظرفیت شرکت‌کنندگان و شرکت‌های توانمند در این خصوص ایجاد خواهد شد.

با توجه به ظرفیت قابل توجه صادراتی محصولات و خدمات تولید داخل صنعت ساختمان به کشورهای اروپایی، علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر با دفتر خانه صنعت، معدن و تجارت ایران واقع در میدان جهاد (فاطمی)، خیابان فلسطین شمالی، پایین‌تر از تقاطع زرتشت، توجه برادران شهید غفاری، پلاک ۳ کد پستی: ۱۴۱۵۷۴۳۷۶۱ تماس بگیرند.
تلفن و نمابر:
 ۸۸۹۷۱۸۴۲۳
۶۳ – ۸۸۳۴۸۲۶۰

سازمان توسعه تجارت ایران

5/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *