نمایشگاه تجاری سنگ کار Stone Expo

نمایشگاه تجاری سنگ کار Stone Expo

نمایشگاه سنگ یک نمایشگاه تجاری است که هدف آن گردآوری شرکت های پیشرو، کارشناسان فنی و متخصصان صنعت سنگ در لهستان و اروپای مرکزی و شرقی است. این رویداد هر ساله در شهر پوزنان لهستان برگزار می شود و محل تجمع افراد فعال در صنعت سنگ است. نمایشگاه استون قرار است در ماه می 2024 برگزارمی شود.به مدت 3 روز است.

نمایشگاه تجاری سنگ کار Stone Expo با هدف گرد هم آوردن شرکت های پیشرو، کارشناسان فنی و متخصصان مرتبط با بخش سنگ کاری در لهستان و کل منطقه اروپای مرکزی و شرقی است.ودر تایخ 2024/05/22 برگزار می شود

نمایشگاه سنگ یک رویداد مهم در صنعت سنگ است که تعداد زیادی متخصص و متخصص در این زمینه را به خود جذب می کند. این رویداد در سالن‌های مدرن و بزرگ در نمایشگاه بین‌المللی پوزنان برگزار می‌شود و آن را به بزرگترین نمایشگاه سنگ در اروپای مرکزی و شرقی تبدیل می‌کند.

نمایشگاه سنگ فرصتی عالی برای متخصصان صنعت سنگ است تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند، با دیگر متخصصان صنعت ارتباط برقرار کنند و در مورد آخرین روندها و پیشرفت‌ها در این زمینه بیاموزند.

نمایشگاه استون نه تنها بستری برای نمایش محصولات و خدمات است، بلکه مکانی برای یادگیری و به اشتراک گذاری دانش است. این رویداد دارای طیف وسیعی از سمینارها، کارگاه‌ها و ارائه‌ها است که در آن شرکت‌کنندگان می‌توانند در مورد آخرین روندها و پیشرفت‌های صنعت سنگ، و همچنین بهترین شیوه‌ها و تکنیک‌های نوآورانه اطلاعات کسب کنند

. نمایشگاه سنگ همچنین فرصتی عالی برای شرکت کنندگان است تا با تامین کنندگان، تولید کنندگان و دیگر متخصصان این صنعت ارتباط برقرار کنند و روابطی ایجاد کنند که می تواند به فرصت های تجاری آینده منجر شود.

نمایشگاه سنگ رویداد مهمی برای صنعت سنگ در لهستان و اروپای مرکزی و شرقی است که بستری را برای حرفه ای ها فراهم می کند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند،

در مورد آخرین روندها و پیشرفت ها بیاموزند و با دیگر متخصصان این صنعت ارتباط برقرار کنند. انتظار می‌رود این رویداد تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان از جمله متخصصان صنعت سنگ و همچنین معماران، طراحان و دیگر متخصصان علاقه‌مند به استفاده از سنگ در پروژه‌های خود را به خود جلب کند.

نمایشگاه Ptak Warsaw

Ptak Warsaw Expo یک مرکز نمایشگاهی مدرن واقع در ورشو، لهستان است. دارای شش سالن مدرن و یک پارکینگ بزرگ است که آن را برای میزبانی رویدادهای مختلف مانند نمایشگاه های تجاری، کنفرانس ها و رویدادهای بازاریابی مناسب می کند.

نمایشگاه تجاری سنگ کار Stone Expo

این مرکز به دلیل میزبانی رویدادهای بین المللی، از جمله نمایشگاه غذای ورشو، که بر صنایع غذایی و کشاورزی تمرکز دارد، شناخته شده است.

علاوه بر این، این مکان برای بزرگ‌ترین نمایشگاه تجارت الکترونیک و نمایشگاه فناوری جدید در لهستان است که سالانه در ورشو برگزار می‌شود. این مرکز همچنین میزبان رویدادهای گردشگری بین المللی، مانند نمایشگاه بین المللی گردشگری در ورشو است.

نتیجه گیری

نمایشگاه سنگ یک رویداد مهم در صنعت سنگ است که بستری را برای حرفه ای ها فراهم می کند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند، از آخرین روندها و پیشرفت ها مطلع شوند و با دیگر متخصصان صنعت ارتباط برقرار کنند. انتظار می‌رود این رویداد تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان از جمله متخصصان صنعت سنگ و همچنین معماران، طراحان و دیگر متخصصان علاقه‌مند به استفاده از سنگ در پروژه‌های خود را به خود جلب کند

ا

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *